fbpx

Gabinet psychologiczno-terapeutyczny

 

Pracuję w ujęciu systemowym,
a także metodą zorientowanej na tożsamość terapii psychotraumy.


Wspieram w obszarach:

 

prywatnych: relacje partnerskie i rodzicielskie

 

wyzwania zawodowe: osób przemawiających publicznie, aktorów

oraz muzyków (w szczególności śpiewaków)

Dysponuję doświadczeniem w następujących tematach:

 

relacje partnerskie i w pracy

 

okołoporodowe

towarzyszenie dzieciom zamiast wychowania

życie na emigracji i wielojęzyczność

 

 

wyzwania życia artysty scenicznego

praca w placówkach edukacyjno-oświatowych

pracy z dziećmi i dorosłymi z niepełnosprawnością oraz zaburzeniami zachowania

 

 

We wszystkich wymienionych powyżej tematach udzielam wsparcia psychologicznego

 

indywidualnie, dla par oraz zespołów i teamów

 

 

Sesje indywidualne

Zapraszam na sesje indywidualne, by przyjrzeć się temu, co sprawia, że nie czerpiesz radości i przepływu w relacjach lub w pracy zawodowej.
Zapraszam również w sytuacjach kryzysowych.
Sesje odbywają się online

Sesja ca. 60 min/180 zł

 

Sesja dla par

Zapraszam na sesje indywidualne, by przyjrzeć się temu, co sprawia, że nie czerpiesz radości i przepływu w relacjach lub w pracy zawodowej.
Zapraszam również w sytuacjach kryzysowych.
Sesje odbywają się online

Sesja ca. 90 min/200 zł

 

 

Opisz krótko swoje wyzwanie, a ja odpowiem z propozycją terminu wstępnej konsultacji. Wstępna konsultacja trwa 30 min, skonkrezuje temat i wyklaruje Twoje potrzeby. Jest bezpłatna i nie zobowiązuje do dalszej współpracy.

Zapraszam do kontaktu.

Konsultacje i sesje odbywają się online.

 

 

Zobacz co o pracy ze mną mówią moi klienci:

 

Jako 5-letnie dziecko zablokowałam się jeżeli chodzi o śpiewanie, chociaż uwielbiam muzykę. Niecałe dwa lata temu postanowiłam coś z tym zrobić i zapisałam się na indywidualne lekcje stacjonarne w Warszawie jednak jak to czasem w życiu bywa, nastąpiły zmiany, przeprowadziłam się na małą wieś i nie miałam możliwości kontynuowania lekcji. Moja nauczycielka nie prowadziła lekcji online. Szukałam miejsca gdzie mogę dalej kontynuować naukę i zobaczyłam ogłoszenie Natalii o darmowej lekcji śpiewu/emisji głosu prowadzonej właśnie online i się zapisałam. Później wykupiłam pakiet 12 zajęć i to był dla mnie strzał w dziesiątkę. Natalia pomagała mi i wyjaśniała wiele kwestii odnośnie śpiewania, które mnie nurtowały. Lekcje były z domu, co mi bardzo odpowiadało. Jedną z ważnych rzeczy, które odkryłam w tym czasie jest to, że nie znam tekstów piosenek, a raczej nie uczę się ich, ponieważ zawsze mogę zrzucić winę na to, że nie znam tekstu, a nie na to, że mi nie wszyło wykonanie. Taki tam strach przed porażką. Dzisiaj miałam ostatnią lekcję i rozpoczynam kolejny rozdział jeżeli chodzi o śpiewanie, tzn. naukę tekstów i zabawę śpiewem, bo profesjonalną piosenkarką nie zamierzam być, ale śpiewać uwielbiam 😃

Ewa

Sesje śpiewu z Natalią są dla mnie ważnym elementem dbania o siebie. Na początku naszych spotkań zadziwiało mnie, że przy Natalii potrafię się tak odważyć, otworzyć i zaśpiewać mocnym głosem, a jak jestem sama ze sobą, mój głos brzmi dużo słabiej, to mnie demotywuje i szybko rezygnuję. Spotykamy się regularnie od roku. W tym czasie poczułam się pewniej także podczas śpiewania w domu, a także w obcności kilku przyjaciół. Czuję, że coraz bardziej rozumiem mój głos i mam do niego coraz więcej zaufania. Niedawno poczułam, że chcę nagrać utwory, które śpiewam. Tym marzeniem zaskoczyłam sama siebie. Do tej pory nie sądziłam, nigdy że kiedykolwiek się na to odważę. Cieszę się, że mogę liczyć na wsparcie Natalii w tym nowym emocjonującym dla mnie przedsięwzięciu.

Dagmar

Pracuję nad sobą już od wielu lat i do każdego z tematów, któremu chcę się w sobie przyjrzeć, bardzo celowo dobieram terapeutów. Z Natalią pracuję od roku i jestem bardzo wdzięczna za ten sposób pracy. Trudno mi tutaj coś więcej napisać, bo sesje są bardzo osobiste, ale z pewnością jestem dziś bliżej siebie niż rok temu i umiem lepiej rozpoznać, co jest doświadczeniem z teraz, a co reinscenizacją przełości. Czuję, że uczę się dokonywać wyboru. Jestem cały czas w drodze, ale widzę jak ta praca wspiera budowanie relacji z samą sobą a także z innymi ludźmi.
Nina