fbpx

Usłysz siebie!

proces, który uwolni Cię od spełniania oczekiwań i ułatwi Ci kreowanie życia z pozycji mocy! Start: 31.1.2021
Chcę wziąć udział

Konferencja Transformująca Moc Głosu, która odbyła się w październiku ubiegłego roku, zainspirowała wiele osób do tego, by się na nowo połączyć ze swoim źródłem, ze swoją istotą. Takie połączenie daje prawdziwą WOLNOŚĆ oraz możliwość działania z TERAZ, a nie na podstawie przeszłości, lub z lęku o przyszłość. Inspiracja owszem, jest potrzebna i dobrze jeśli za inspiracją podąża praktyka. Często jednak trudno nam samemu walczyć z własnymi nawykami, przekonaniami,  niezrozumieniem otoczenia oraz niesprzyjającym systemem. A w obliczu tzw. wyzwań dnia codziennego, już na drugim zakręcie, stwierdzamy, że inspiracja inspiracją, ale to się tak nie da! Żyć po swojemu? Jak? kiedy moje otoczenie ciągle mi przypomina: nie możesz! musisz! jak możesz chceć czegoś więcej?! O co Ci chodzi? Czemu się wyłamujesz? I w ogóle jak możesz się cieszyć, lub zajmować sobą, kiedy na świecie tyle cierpienia? Brzmi znajomo…?

Jeśli czujesz w sobie chęć ugruntowania, wejścia na drogę do siebie i po siebie, dołącz do wyjątkowej grupy pionierek, które warstwa po warstwie będą rozpuszczać w sobie pancerze niesłużących schematów i przekonań.

Liczba miejsc jest ograniczona, bo zależy mi na tym, by być z Wami w bliskim kontakcie.

Chcesz żyć w zgodzie z Twoim wewnętrznym głosem?

  • czujesz, że masz dość spełniania oczekiwań innych?
  • Twój wewnętrzny głos dobija się do Ciebie na różne sposoby, a Ty chcesz za nim podążać, ale jeszcze nie wiesz jak to wprowadzić w codzienne życie?
  • chcesz tworzyć życie dla siebie i swoich bliskich w zgodzie ze sobą, a nie dostosowywać się do tego co daje Ci do wyboru otoczenie?
  • czujesz w sobie ogrom emocji do wyrażenia, ale rozsądek, „dobre wychowanie”, lęk przed odrzuceniem – nie pozwalają Ci ich w pełni wyrazić?
  • czujesz się, że nie chcesz płynąć z prądem i ucieszysz się mając przy sobie  swoje stado, które czuje podobnie jak Ty?

Jeśli na przynajmniej jedno z pytań Twoja odpowiedź brzmi tak. Proces Usłysz siebie, jest dla Ciebie! Wypełnij zgłoszenie i umów się na bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę ze mną, podczas której upewnisz się czy proces Usłysz siebie, jest dla Ciebie.

Jesteś w dobrym miejscu!

Moje obecne działania to przeprowadzanie kobiet przez proces powrotu do swojej mocy. Kobiety, które ze mną pracują, czekały przez lata na to, by stanąć w pełni za sobą i zacząć czuć jak przepływa przez nie życie. Przechodząc różne ścieżki rozwoju, które zbliżyły je do siebie na tyle, by dziś mogą powiedzieć: chcę żyć w pełni swojej mocy.
Jednym zdaniem: Przeprowadzam kobiety przez wielką wewnętrzną rewolucję.

Proces rozwojowy to:

transformujące sesje z natalią

tygodni procesu na tajnej grupie Fb

godzin intensywnej praktyki

Przewodniczka procesu

 

Jestem kobietą, która łączy. Przeprowadzam kobiety przez proces, który umożliwia ponowne głębokie połączenie się ze sobą. Połączenie się ze swoją esencją, ze swoją mocą, czyli po prostu z tym, kim i czym jesteś. Pracując ze mną odświeżasz porozumienie duszy i ciała, a efektem tego porozumienia, jest klarowny głos kobiety, która wie czego chce i działa zgodnie ze swoim powołaniem. Moje procesy przywracają nasze ciało do życia, budzą je ze stanu uśpienia, zamrożenia. To kluczowy krok do tego, by wrócić do czucia i działania z postawy kreacji, a nie reagowania lub walki o przetrwanie. Twoje ciało to Twój jedyny pewny dom na to życie, dlatego ważne jest byś mogła czuć swoje ciało. Głos natomiast jest dla mnie manifestacją duszy.

Chcę pełnej wolności dla siebie, dla siebie i jeszcze raz dla siebie, bo wiem, że jak będę wolna, to uszanuję wolność każdej i napotkanej istoty. Chcę wolności wyrażania siebie i wolności do bycia prawdziwą sobą. Kwestionuję i rozpuszczam niesłużące mi schematy, przekonania i przyzwyczajenia. Jestem w nieustannym procesie, który warstwa po warstwie uwalnia mnie od ograniczeń, które hamują mnie w byciu sobą. Pracuję przede wszystkim z kobiecymi grupami poprzez ciało i głos – moje główne dwie drogi transformacji. Wiem, że każdy z nas jest tu po coś i ma coś ważnego do powiedzenia i do zrobienia. W procesach, które prowadzę, odświeżamy połączenie z wewnętrznym głosem, który wie kim i po co tu jesteś.

Z tematów bardziej przyziemnych: jestem partnerką, Mamą, psychologiem, terapeutką systemową, przez jakiś czas byłam śpiewaczką operową i aktorką. Moja droga na ziemi rozpoczęła się zupełnym dopasowaniem do otaczającej mnie rzeczywistości, do potrzeb innych ludzi, do zaistniałych warunków. Przebyłam zatem drogę od nieświadomego spełniania oczekiwań innych, do działania ze świadomego ja dla dobra swojego innych i całego wszechświata. Jestem w miejscu, w którym wiem, że nie wrócę już do tego co mi nie służy. Ten stan to: radykalne NIE wobec tego by ktokolwiek lub cokolwiek decydowało za mnie o mnie, oraz radykalne TAK wobec siebie, swojego potencjału, swojej wrażliwości, bycia sobą po swojemu. Jestem na drodze do wolności i za każdym zakrętem (również życiowym) dostaję jej jeszcze więcej. Jeśli ja mogę to Ty też!

Startujemy 31.1.2021

Jeśli czujesz gotowość do odczucia głębokiej zmiany, dołącz do procesu wyjątkowej transformacji. Proces kieruję do kobiet, które chcą zmiany, mają dość ciągle powracających schematów i chcą doświaczyć kreowania swojego życia z poczucia mocy. Ilość miejsc jest ograniczona.

Twoja inwestycja to 679 zł

 

Możesz dołączyć w przedsprzedaży w cenie 500 zł jeszcze przez!

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

1. Jak będzie wyglądała praca w trakcie procesu?

Sercem procesu będą cztery intensywne około 2-godzinne transformujące sesje online. Będziemy korzystać z aplikacji zoom. Sesje będą odbywać się raz w tygodniu, w soboty w godzinach 10:00 – 12:00. Będziemy pracować z ciałem i poprzez ciało. A także z przekonaniam i programami wtłaczanymi nam przez otoczenie od lat. W każdą sesję wpleciony jest czas na pytania. Dodatkowo przez całe 5 tygodni, masz nieograniczoną możliwość kontaktu ze mną poprzez tajną grupę na facebooku. To tam będę zamieszczać treści tworzone tylko dla Was. Każda grupa, z którą pracuję jest wyjątkowa i ma swoją energię, dlatego proces w każdej grupie jest inny. Wszystkie materiały tworzę z intencją dla konkretnej grupy i konkretnych jej uczestniczek. W tej grupie będę odpowiadać na bieżąco na Wasze pytania formie video oraz pisemnie (maxymalnie w ciągu 48 h).

2. Na czym będzie polegać intensywne wsparcie na grupie na facebooku?

Jest to nasze miejsce, nasza przestrzeń do tego, by dzielić się tym co dzieje się między sesjami. A między sesjami dzieje się zazwyczaj dużo. Poprzez grupę będziemy się ze sobą komunikować, to tam będę zamieszczać dla Was dodatkowe nagrania oraz wiadomości. Będę także odpowiadać na pytania i wątpliwości, a także celebrować każdy Twój krok ku wolności i ku sobie! Wszystko co będę zamieszczać w tej grupie, będzie tworzone z intencją dla uczestniczek procesu Usłysz siebie!
Jeśli nie masz i/lub nie chcesz konta na facebooku napisz o tym w zgłoszeniu.

3. Ile czasu w tygodniu, będzie ode mnie wymagał ten proces, żeby miał sens?

Rozdzielę wymagania czasowe na trzy kategorie:

1. Must have to: Około 2 h w tygodniu na sesję grupową – to jest serce procesu, jeśli nie znajdziesz tych dwóch godzin w tygodniu, poczekaj na kolejną edycję
2. good to have: 10 minut dziennie na samodzielne wytrząsanie – umacnia doświadczenie uwalniania się od schematów i programów z naszego układu nerwowego, a więc i mocno podkręca i ugruntowuje proces Twojej transformacji.
3. Nice to have: 1 h tygdoniowo (rozłożona według Twoich potrzeb i możliwości) na aktywność na facebookowej grupie – daje możliwość skonsultowania tego co się dzieje między ze sesjami ze mną, a dodatkowo daje poczucie wspólnoty z kobietami, które są w procesie tak jak Ty.

Na czas procesu otrzymasz ode mnie dostęp do wszystkich 16-stu wywiadów z konferencji Transformująca Moc Głosu 2020 wartych 229 zł. Każdy z nich trwa około godziny, kilka z nich nieco ponad.

4. Mam wątpliwości czy w formie online może się zadziać jakiś głębszy proces? Czy jesteśmy w stanie wejść w bliższe relacje?

Bardzo dobre pytanie! Otóż, moje doświadczenie mówi, że tak! Sama jestem tym pozytywnie zaskoczona, jaką bliskość i porozumienie można doświadczyć online. Rozumiem bardzo dobrze to pytanie, ponieważ jakiś czas temu, sama reagowałam na taki pomysł sceptycznie. Dziś wiem, że jest to możliwe i działa pięknie, na tyle, na ile otworzymy się na proces, który chce się zadziać. Ten proces to wejście w głębszą relację z samą sobą, a w formie pracy online staje się to nawet łatwiejsze. Zobaczysz, sama będziesz zaskoczona!

5. Co jeśli nie będę mogła wziąć udziału w sobotniej sesji online?

Różne są sytuacje, dlatego każdą naszą sesję nagram i umieszczę na naszej tajne grupie na facebooku. Dzięki temu będziesz mogła przejść przez nią w dogodnym dla siebie czasie. Dodatkowo umożliwia to powrót do tych momentów sesji, które chciałabyś przejść jeszcze raz.

Jeśli masz jeszcze pytania, napisz do mnie: kontakt@natalianalezinska.pl

Masz pytania? Napisz do mnie!

3 + 9 =