fbpx

Usłysz siebie! - Narodziny do życia!

Start 26.6.2021!


Chcesz usłyszeć i poczuć siebie i mówić na głos swoją prawdę?

Chcesz doświadczyć eksplozji tego kim jesteś?

Chcesz być tą, która niesie pochodnię dla siebie i dla innych?

 

Jesteś w dobrym miejscu!

znasz to?

 • dużo już pracujesz nad sobą, lecz nadal nie widzisz spektakularnych rezulatów
 • czujesz, że masz światu ogrom do zaoferowania, ale nie realizujesz swoich wizji na pełnej mocy
 • czujesz, że wyprzedzasz swoje czasy, widzisz i czujesz więcej niż Twoje otoczenie i nie znajdujesz zrozumienia wśród ludzi wokół
 • często czujesz się jak emocjonalno-energetyczna bomba
 • czujesz, że ważne części Ciebie od lat pozostają w uśpieniu i tylko czasem dochodzą do głosu

 

Wspaniała Kobieto, zapraszam Cię na proces po siebie, po swój głos i swoje 100% życia w życiu. Teraz jest czas na działanie, teraz jest czas na wejście na orbitę głębi. Teraz jest czas, by uwolnić się od ograniczeń i być w pełni sobą, tworzyć, działać, budzić siebie i swoje otoczenie do życia!

Wiem, że świat Cię potrzebuje, a jeszcze bardziej wiem, że Ty potrzebujesz siebie, by żyć naprawdę na pełnej mocy.

Wypełnij zgłoszenie i dołącz do grona kobiet-pionierek, które zdecydowały przejawić i ucieleśnić  swoim życiu to, po co tu przybyły.

Po wypełnieniu zgłoszenia, otrzymasz link do zakupu uczestnictwa w procesie. Proces, przez który Cię przeprowadzę jest intensywny i głęboki. To nie jest inspiracja, to zapalnie i wspólne przejście przez dżunglę schematów, przekonań i emocji, po siebie, a więc po wszystko!

udział w tym procesie zmieni Twoje życie

W tym procesie ujęłam wszystkie elementy, które zmieniły i nadal zmieniają moje życie, na wszystkich możliwych poziomach. poczujesz się jak nowonarodzona. Narodzisz się do życia w pełnym jego znaczeniu. Przywrócisz sobie zdolność czucia, decydowania i kreowania go tak, jak chcesz i zgodnie z powodem, dla którego tu jesteś. Ten proces da Ci narzędzia do tego, by ucieleśnić, uziemić i przejawić to, o czym już dawno marzysz, ale nie odważasz się zrealizować.

Na czym polega udział w procesie?

Spotykamy się raz w tygodniu w sobotę w godzinach 10:00 – 12:00 na sesji video live poprzez zoom. Między sesjami otrzymasz także nagrania audio i video z praktycznymi ćwiczeniami do sesji live, które wynoszą Twoją transformację na poziom TURBO, a także gruntują szerokie pojmowanie Twojego istnienia oraz manifestowania Twojej prawdy. Poprzez zamkniętą grupę na facebooku, w której będę zamieszczać wszystkie nagrania, będziemy przez cały czas w żywym kontakcie. Będę towarzyszyć Ci, w poszerzaniu pola Twojej prawdy oraz Twojej prawdziwej wielkości.

Liczba uczestniczek jest ograniczona. Proces jest tylko dla kobiet.

Podczas procesu nauczysz się:

 

 • wzmacniać swój świat wewnętrzy, tak, by był dla Ciebie na pierwszym miejscu – potrzbujesz tego, by realizować Twoje najśmielsze i najgłębsze wizje i projekty
 • rozpoznawać, nazywać i transformować swoje schematy i ograniczające Cię przekonania, po to by działać w  porozumieniu z tym czego CHCESZ
 • działać i decydować w tu i teraz
 • użyć ten wyjątkowy czasie globalnej zmiany na świecie, by usłyszeć siebie samą i narodzić się na nowo
 • uwalniać blokady i ożywiać pozamrażane w Tobie obszary pod którymi schowane są Twoje skarby, Twoja moc, Twoje dary
 • podążać za swoim pełnym mądrości wewnętrznym głosem, a nie za schematem. Doświadczysz otwierania się przed Tobą bram do jakości i doświadczeń, które Cię naprawdę karmią
 • Ucieleśniać powód Twojego istnienia na ziemi, w tym ciele i w tym czasie i tym miejscu, by przyciągnąć ludzi, dla których tu jesteś i którzy rezonują z Tobą na głębokim poziomie. Prywatnie i zawodowo.

„Czas przyjąć swoją moc i objąć jej ogrom, by działać zgodnie z Twoim wewnętrznym głosem”

Natalia Nalezińska

W procesie korzystamy z następujących technik i narzędzi:

 

transformująca praca z ciałem, pogłębianie czucia, doświadczanie swojej istoty, konkretna weryfikacja i nazywanie schematów wzmacnianie instynktów i poszerzanie swojego pola oraz transformacja ograniczających przekonań

Mój głos poprowadzi Cię w przestrzeń transformacji. Przez cały proces będę Cię zapraszać do zrobienia kolejnego kroku do siebie i ze sobą do świata. A także, byś z rezygnacji i pasywnej postawy odważyła się wejść w działanie w zgodzie ze sobą. Jeśli jesteś na zupełnie odwrotnym biegunie tego samego tematu, czyli przemęczona swoim perfekcjonizmem oraz niemożnością usiedzenia w miejscu, także doświadczysz praktycznych wskazówek, co z tym zrobić. Jesteś jedyna w swoim rodzaju, a świat Cię potrzebuje. Teraz.

Oto moje osobiste zaproszenia do udziału w III edycji procesu:
Start 26.6.2021

Cena Procesu

999zł

Zostały ostatnie wolne miejsca.

Co na Ciebie czeka:

9 video-sesji na żywo trwające ok. 2h

moja intensywna i żywa obecność w grupie na facebooku przez 11 tygodni

Sesja indywidualna 1-1

konkretne narzędzia do pracy z przekonaniami, schematami i emocjami

   Oto co mówią o procesie uczestniczki poprzednich edycji:

   „To jest pierwszy kurs, w którym odważyłam się na ruch mimo włączonej kamery. Pozwoliłam sobie także, na przechodzenie tego procesu po swojemu, w swoim tempie i bez oczekiwań do samej siebie. Cieszę się, że po prostu mogłam być, taka jaka jestem.”

   Po sesji z Tobą czuję się napełniona i bliżej siebie niż przed. Wiem co chcę robić i jak chcę się czuć pracując. Dziękuję ❤️

   „To jest dla mnie początek, zaczynam być swoim głosem. Dziękuję Ci, że stworzyłaś bezpieczną i autentyczną przestrzeń do bycia sobą, do wytrząsania i do lania tych wodospadów siebie.”

   „Natalia kocham to, że „pierdolisz książki, czytanie, zgłębianie teoretyczne” i idziesz i robisz. Ja jako kapha (ajurwedyczna stałość, stabilność, lenistwo, osadzenie, uziemienie) z ciazacym brzuchem, z ciężkimi piersiami i ciężka głową pełną myśli, racjonalizacji i krytyka wewnętrznego podziwiam Cię ogromnie za to, że wstajesz i działasz. Nie masz słowa – szukasz go. Pokazujesz, gestykulujesz, płoniesz i – pewnie wiesz, jak ciężko kogoś tym „przekonać”, ty nie przekonujesz, Ty zapalasz. Szczerze mówiąc tak mi siebie żal, że już nie będę się z Wami spotykać raz na tydzień… Chciałabym być w stałym kręgu wytrzasajacych się.”

   BONUSY

   2-godzinnych praktycznych sesji live

   60 min. sesja 1-1 tylko dla Ciebie

   transformujących tygodni z kobietami, które idą po WSZYSTKO

   podążaj za swoim wewnętrznym głosem, powołaniem i instyktami

   bez żadnych ALE!

   O mnie

   Chcę pełnej wolności dla siebie, dla siebie i jeszcze raz dla siebie, bo wiem, że jak będę wolna, to uszanuję wolność każdej i napotkanej istoty. Chcę wolności wyrażania siebie i wolności wyboru. Kwestionuję, wpuszczam w ciało i rozpuszczam niesłużące mi schematy, przekonania i przyzwyczajenia. Jestem w nieustannym procesie, który warstwa po warstwie uwalnia mnie od ograniczeń, które hamują mnie w byciu sobą. Pracuję przede wszystkim z kobietami poprzez ciało i głos – moje główne dwie drogi transformacji. Wiem, że każdy z nas jest tu po coś i ma coś ważnego do powiedzenia i do zrobienia. W procesach, które prowadzę, odświeżamy połączenie z wewnętrznym głosem, który wie kim i po co tu jesteś.

   Z tematów bardziej przyziemnych: jestem partnerką, Mamą małych-wielkich dzieci, psychologiem, terapeutką systemową oraz terapuetką psychotraumy. Przez jakiś czas byłam śpiewaczką operową i aktorką. Moja droga na ziemi rozpoczęła się zupełnym dopasowaniem do otaczającej mnie rzeczywistości, do potrzeb innych ludzi, do zaistniałych warunków. Przebyłam drogę od nieświadomego spełniania oczekiwań innych, zgubienia i rezygnacji z mojego JA, do działania ze świadomego JA dla dobra swojego i innych. Jestem w miejscu, w którym wiem, że nie wrócę już do tego, co mi nie służy. Ten stan to: radykalne NIE wobec tego, by ktokolwiek lub cokolwiek decydowało za mnie o mnie, oraz radykalne TAK wobec siebie, swojego potencjału, swojej wrażliwości, bycia sobą po swojemu. Jestem na drodze do wolności i za każdym zakrętem (również życiowym) dostaję jej jeszcze więcej. Moja pojemność na czucie i doświadczanie jest coraz większa.  Jeśli ja mogę to Ty też!

   „To co myśli głowa, to zbiór tego co przyjęliśmy z zewnątrz. Warto nawiązać kontakt z tym co jest naprawdę Twoje”
   Natalia Nalezińska

   Twoje korzyści z procesu:

    

   Twoja korzyść – Proces w grupie wyjątkowych Kobiet

   Wątpliwości, a także ciężar wszelkich tematów tabu, tracą swoją hamującą moc, kiedy konfrontujemy się z nimi w bezpiecznej i autentycznej przestrzeni i obecności bliskich nam energetycznie kobiet.  W obecności kobiet zdecydowanych na siebie, zrobisz znaczący krok ku prawdziwej wolności. Świadkowanie sobie wzajemnie, podczas procesu, jest tym, czego brakuje nam już od bardzo dawna wśród kobiet. W tym procesie doświadczysz wyjątkowego współbycia, które wzmacnia, poszerza i transformuje. Twój proces  porusza wszystkie kobiety w grupie i wszystkie procesy kobiet z grupy poruszają w Tobie miejsca, do których sama być może nie dotarłabyś tak szybko lub tak głęboko. 

   Twoja Korzyść – Wielka Głębia

   Przyjrzymy się dokładniej tematowi traum. Wszyscy je mamy i dobrze jest czuć i rozumieć czym jest trauma i jak ją rozpoznać i zmienić powtarzający się  scenariusz wydarzeń. Otwierającą rolę, gra tutaj praca z ciałem, ono nosi w sobie zapis całej Twojej przeszłości.  Wszystko co zastygło w bezruchu, zacisnęło się, lub zeszło pod powierzchnię czucia, może wrócić do przepływu i rozszerzyć się poza zasięg Twojego umysłu. Roznieć swój płomień w sobie. Jesteś tu, by dokonać rzeczy wielkich i tworzyć dziś świat jutra.

    

   Twoja korzyść – wyjątkowa kombinacja Eksploracji ciała z pracą z wewnętrznym głosem

   Łączę pracę z ciałem zaczerpniętą od moich nauczycielek: Ilan Stephani – embodiement, powrót do instynktów, wytrząsanie oraz Lucia von Fürstenberg-Maoz – manifestacja, moc głosu, radykalne wybieranie SIEBIE ponad wszystko. Czerpię także z mojego doświadczenia w pracy na scenie oraz z zebranej przez lata wiedzy terapeutycznej, ze szczególnym uwzględnieniem tematu pracy z traumą.  Ta kombinacja jest jak podróż rakietą do siebie samej. Ćwiczenia i praktyki, które proponuję są efektywne i sprawią, że doświadczysz eksplozji tego kim jesteś.

   Twoja korzyść – wysoki poziom energii + wibrujące żywotnością ciało

   Wchodząc w proces i w moje pole doświadczasz połączenia z Twoją mocą w sobie. Mój głos poprowadzi Cię w przestrzeń transformacji. Będę Cię ciągle i na nowo zapraszać do zrobienia kolejnego kroku do siebie i ze sobą do świata. A także, byś z rezygnacji i pasywnej postawy odważyła się wejść w działanie w zgodzie ze sobą. Jeśli jesteś na zupełnie odwrotnym biegunie, czyli przemęczona swoim perfekcjonizmem oraz niemożnością usiedzenia w miejscu, także znajdziesz odpowiedzi w tematach, które nurtują Cię już od dawna. Jesteś jedyna w swoim rodzaju, a świat Cię potrzebuje. Teraz.

    

   „Mamy wiele głosów w sobie, warto podążać za tym, który prowadzi Cię do Twojej esencji”
   Natalia Nalezińska

   Dlaczego ten proces jest absolutnie wyjątkowy?

   Ten proces, kataplutuje Cię do Twojej esencji. Kiedy się z nią połączysz, doświadczysz manifestacji i ucieleśnienia Twoich najgłębszych wizji. A także poczujesz w sobie siłę do jej realizacji. Żyjemy w bardzo intensywnym czasie; mamy możliwość połączyć się ze swoim wewnętrznym głosem oraz realizować zgodne z nim wizje, marzenia i plany, a tym samym kreować taki świat, w jakim wszystkim będzie się dobrze żyło. Ty i ja nieprzypadkowo jesteśmy właśnie teraz, w tym czasie i w tym miejscu. Stare systemy i struktury się rozpadają, powstaje przestrzeń na czucie i bycie.

   To jest ogromna szansa, by obudzić Twoją intuicję i wewnętrzny głos i  bezwarunkowo za nim podążać. Jeśli zdecydujesz się pójść po siebie, wiem, że cały wszechświat będzie Cię gigantycznie wspierał w Twoich działaniach.

    

   W tym procesie wysadzimy w powietrze ostatnie Twoje hamujące przekonania,

   byś mogła w pełni zrealizować swoją wizję, dzieląc się nią ze światem.

   Ten proces zmieni Twoje życie, a jego wartość jest bezcenna.

   Cena Procesu

   999zł

   Zostały ostatnie wolne miejsca.


   Co na Ciebie czeka:

   9 video-sesji na żywo trwające ok. 2h

   moja intensywna i żywa obecność w grupie na facebooku przez 11 tygodni

   Sesja indywidualna 1-1

   konkretne narzędzia do pracy z przekonaniami, schematami i emocjami