Spotkanie ze sobą

Dlaczego praca z traumą?

Obejrzyj 5-cio minutowy fragment webinaru o traumie

Metoda ta, w moim poczuciu:

  • wzmacnia czucie tego, co i tak czujemy na codzień, ale nie ufamy temu czuciu lub w ogóle go nie rejestrujemy
  • umożliwia nazwanie tego, co jest z TERAZ a co z przeszłości
  • stwarza przestrzeń do pogłębiania czucia siebie w absolutnie Twoim tempie
  • pozwala na to, by efektywnie poznawać siebie bez narzucania Tobie częstotliwości spotkań – możesz brać udział raz na tydzień lub raz na kilka miesięcy, tak jak czujesz, tak jak jesteś gotowa
  • wszystko i tak jest w Tobie – niezależnie czy się temu przyglądasz czy nie. Z mojego doświadczenia powiem tylko, że bardzo warto. Dla siebie, dla Twoich bliskich, a w efekcie śnieżnej kuli dla wszystkich istot. Bo to co w sobie zintegrujemy, na zawsze się transformuje i wchodzimy jednocześnie zarówno na wyższy jak i na głębszy poziom czucia zarówno siebie jak i innych.

 

Warto, jeśli chcesz się głębiej przyjrzeć dynamikom, które wokół siebie tworzysz z ludźmi, zwierzętami oraz przedmiotami (!)

Twórca i źródło

Twórcą metody jest Franz Ruppert – psychoterapeuta oraz profesor psychologii. Metodę towrzy i nieustannie udoskonala bazując na praktyce terapeutycznej w gabinecie, oraz online od 25 lat. Metodą tą pracują psychoterapeuci w 23 krajach, w tym w Polsce.

Tutaj (klik) znajdziesz artykuły, wywiady video, tytuły książek Franza Rupperta w języku polskim oraz najbliższe wydarzenia w Polsce z udziałem twórcy metody. Najbardziej jednak polecam korzystać z dostępnych materiałów w języku: angielskim i/lub niemieckim.

Osobiście doświadczam źródeł mojej wiedzy w języku niemieckim, a moje tłumaczenia odbiegają od dostępnych materiałów, w zależności od roku publikacji tłumaczeń. Metoda, jak również język metody nieustannie się rozwijają. Pracuję z metodą Spotkania ze sobą od niespełna 4ch lat.

Obejrzyj video, w którym przedstawiam

jak wygląda spotkanie ze sobą w praktyce.

Sesja indywidualna

Zapraszam na sesję indywidualną, by przyjrzeć się temu, co ciągle do Ciebie powraca lub hamuje Cię przed doświadczaniem życia w tu i teraz.
Zapraszam również w sytuacjach kryzysowych.


Sesje odbywają się online poprzez zoom.

Sesja 1-1 trwa: 60-90 min

Zapraszam do kontaktu

 

Otwarte grupy terapuetyczne

spotkanie trwa ok. 3 h, z krótką przerwą w środku

4-10 uczestników

jedna lub dwie osoby doświadczą spotkania ze sobą

udział pozostałych uczestników jest możliwością wejścia w rezonans ze sprawą pracującej osoby, a także wynieść osobiste wnioski i wglądy dla siebie oraz swojego pojmowania ludzkiej psyche. Przede wszystkim poczuć – bo o to chodzi najbardziej.

Na spotkaniu będzie jeden lub dwóch terapeutów (Natalia, Rafael). Jest to dodatkowa możliwość wybrania w zależności od sprawy, kto będzie Ci towarzyszył w spotkaniu ze sobą

Jeśli zgłosi się więcej niż 2 osoby chętne i gotowe do spotkania ze sobą, będziemy losować. Poniżej znajdziesz terminy oraz ceny udziału w grupie.

 

poznasz metodę pracy przez DO-ŚWIADCZENIE

będzie czas na Twoje pytania oraz podzielenie się tym jak spotkanie ze sobą, w którym brałaś/eś udział z Tobą zarezonowało/co w Tobie poruszyło.

prawdopodobnie otworzy się u Ciebie zupełnie nowy sposób patrzenia na siebie, na relacje i wszystko czego doświadczasz

Zgłoszenia, przez formularz kontaktowy. Po zgłoszeniu otrzymasz link do spotkania na zoomie.

Zapraszmy również pary. Pracujemy online, poprzez zoom.

Zapraszamy

 

Praca terapeutyczna online

Od początku 2020 roku, metoda  spotkania ze sobą została dostosowana do potrzeb pracy online. Zarówno twórca metody jak i pracujący metodą terapeuci zebrali zaskakująco dobre doświadczenia. Metoda wywodzi się z praktyki terapeutycznej w gabinecie, wersja online ma swoje plusy i minusy i umożliwia korzystanie z tej formy terapii osobom na całym świecie.

Terminy grup:

wtorek 7.12.2021, godzina 9:00

poniedziałek 20.12.2021, godzina 21:00

koszt udziału:

osoba, która pracuje nad sobą: 200zł (płatność po spotkaniu)

pozostali uczestnicy: bezpłatnie

oto relacje po spotkaniu ze sobą:

 

„Natalia, dziękuję Ci bardzo!! To było takie spotkanie ze sobą, w warunkach terapeutycznych, w jednej z najlepszych jakości, jakich doświadczyłam. Bardzo doceniam Twoje podpowiedzi w trakcie, chwytanie w lot i delikatne, lekkie prowadzenie.”

„Pracuję nad sobą już od wielu lat i do każdego z tematów, któremu chcę się w sobie przyjrzeć, bardzo celowo dobieram terapeutów. Z Natalią pracuję od roku i jestem bardzo wdzięczna za ten sposób pracy. Trudno mi tutaj coś więcej napisać, bo sesje są bardzo osobiste, ale z pewnością jestem dziś bliżej siebie niż rok temu i umiem lepiej rozpoznać, co jest doświadczeniem z teraz, a co reinscenizacją przeszłości. Czuję, że uczę się dokonywać wyboru. Jestem cały czas w drodze, ale widzę jak ta praca wspiera budowanie relacji z samą sobą, a także z innymi ludźmi.”