.

Oto relacje pracujących ze mną kobiet:

 

„Jedną ważną rzeczą chciałam się także z Tobą podzielić Natalio.
Nasz ostatni krąg tydzień temu był dla nnie kolejnym dużym/ małym przełomem. Coś się we mnie uwolniło. Od środy nie mogłam przestać śpiewać, podśpiewywać, mruczeć 💫😁 dopiero dzisiaj się trochę wyciszyło samo. Wspaniałe uczucie taka wolność, frywolność, radość. Śpiewanie jest magiczne💫😊 I magią jest to, co robisz na naszych spotkaniach i chcę tego więcej! Masz ogromny dar. Dziękuję ❤”

„To jest dla mnie początek, zaczynam być swoim głosem. Dziękuję Ci, że stworzyłaś bezpieczną i autentyczną przestrzeń do bycia sobą, do wytrząsania i do lania tych wodospadów siebie.”

Sesje śpiewu z Natalią są dla mnie ważnym elementem dbania o siebie. Na początku naszych spotkań zadziwiało mnie, że przy Natalii potrafię się tak odważyć, otworzyć i zaśpiewać mocnym głosem, a jak jestem sama ze sobą, mój głos brzmi dużo słabiej, to mnie demotywuje i szybko rezygnuję. Spotykamy się regularnie od roku. W tym czasie poczułam się pewniej także podczas śpiewania w domu, a także w obcności kilku przyjaciół. Czuję, że coraz bardziej rozumiem mój głos i mam do niego coraz więcej zaufania. Niedawno poczułam, że chcę nagrać utwory, które śpiewam. Tym marzeniem zaskoczyłam sama siebie. Do tej pory nie sądziłam, nigdy że kiedykolwiek się na to odważę. Cieszę się, że mogę liczyć na wsparcie Natalii w tym nowym emocjonującym dla mnie przedsięwzięciu.

Jako 5-letnie dziecko zablokowałam się jeżeli chodzi o śpiewanie, chociaż uwielbiam muzykę. Niecałe dwa lata temu postanowiłam coś z tym zrobić i zapisałam się na indywidualne lekcje stacjonarne w Warszawie jednak jak to czasem w życiu bywa, nastąpiły zmiany, przeprowadziłam się na małą wieś i nie miałam możliwości kontynuowania lekcji. Moja nauczycielka nie prowadziła lekcji online. Szukałam miejsca gdzie mogę dalej kontynuować naukę i zobaczyłam ogłoszenie Natalii o darmowej lekcji śpiewu/emisji głosu prowadzonej właśnie online i się zapisałam. Później wykupiłam pakiet 12 zajęć i to był dla mnie strzał w dziesiątkę. Natalia pomagała mi i wyjaśniała wiele kwestii odnośnie śpiewania, które mnie nurtowały. Lekcje były z domu, co mi bardzo odpowiadało. Jedną z ważnych rzeczy, które odkryłam w tym czasie jest to, że nie znam tekstów piosenek, a raczej nie uczę się ich, ponieważ zawsze mogę zrzucić winę na to, że nie znam tekstu, a nie na to, że mi nie wszyło wykonanie. Taki tam strach przed porażką. Dzisiaj miałam ostatnią lekcję i rozpoczynam kolejny rozdział jeżeli chodzi o śpiewanie, tzn. naukę tekstów i zabawę śpiewem, bo profesjonalną piosenkarką nie zamierzam być, ale śpiewać uwielbiam 😃