fbpx

 Start:

wtorek 7.9. godzina 21:00 CET – po angielsku

piątek 10.9. godzina 9:00 CET – po polsku

   Rozśpiewaj się w zaufanym kręgu.

  • kochasz śpiewać?
  • od dłuższego czasu się już zabierasz za to, by zacząć lub wrócić do śpiewania?
  • czujesz, że poprzez śpiew możesz nawiązać wyjątkowy głeboki ze swoją żywą i wrażliwą cześcią?
  • jest to dla Ciebie wyzwanie śpiewać przed kimś, ale jednocześnie wiesz, że jeszcze większym jest śpiewać zupełnie w samotności?
  • śpiewanie sprawia Ci radość/przyjemność/frajdę i chcesz go więcej w swoim życiu?

  Jeśli na przynajmniej 2 pytania odpowiadasz tak, napisz do mnie, a umówimy się na wstępną sesję śpiewu. Poznasz w ten sposób jak pracuję i poczujesz czy to jest to.

  Spotykamy się 2x w miesiącu na sesjach śpiewu, szczegóły poniżej.

  Zaufany krąg

  Praca z głosem i rozwijanie swojego śpiewu, potrzebuje: zaufanej relacji, bezpiecznej przestrzeni, czasu, otwarcia na siebie samą i towarzyszki tej wspólnej podróży. Dlatego będziecie miały szansę się bliżej poznać i oswoić ze sobą.

   • Zalety pracy w małej, stałej kameralnej grupie:

    • poczucie wspólnoty
    • czuła wymiana
    • jesteśmy dla siebie lustrami
    • przystępna forma i cena

     Forma:

    • Spotykamy się co 2 tygodnie – online
    • w małej i stałej grupie 4 kobiet
    • Spotkanie trwa 1,5 h
    • zawiera rozśpiewanie oraz
    • pracę nad utworem dla każdej z Was

    Część spotkania jesteśmy wszystkie razem, a część z podziałem na grupy.

   Dołącz w cenie:

   • 100 zł / miesiąc

    Cena zawiera:

    • 2 grupowe sesje śpiewu w miesiącu
    • dostęp do tworzonych dla Was materiałów audio i video (inspiracje, rozśpiewki, ćwiczenia dla ciała i głosu)

     

   • Zapisy:

    kontakt@natalianalezinska.pl

    Jeśli jeszcze ze mną nie pracowałaś: umów się na bezpłatne spotkanie zapoznawcze, by sprawdzić czy ta forma pracy jest dla Ciebie

   Indywidulanie

   Konsultacje wokalne to delikatna i osobista sprawa. Wymagają głębokiego czucia, pełnej obecności oraz życzliwości. Tworzę i trzymam przestrzeń dla Twojego spotkania się z głosem, tak byś z czasem mogła poczuć, że możesz się w pełni wyśpiewać. Mocno dbam o to, byśmy nie wchodzili w niesłużące śpiewaniu schematy.

   Zatem jeśli śpiewasz… lub chcesz w końcu zacząć śpiewać

   i czujesz, że Twój potencjał w głosie i ekspresji podczas śpiewania nie do końca ma szansę się przejawić.

   Szukasz kogoś kto pomoże Tobie holistycznie w Twoich wokalnych wyzwaniach?

   A może marzysz o tym, żeby zacząć nagrywać lub dawać koncerty?

   Zapraszam na zajęcia indywidualne online.

   Zapisy:
   kontakt@natalianalezinska.pl

    

    

   Oto relacje pracujących ze mną kobiet:

    

   „Jedną ważną rzeczą chciałam się także z Tobą podzielić Natalio.
   Nasz ostatni krąg tydzień temu był dla nnie kolejnym dużym/ małym przełomem. Coś się we mnie uwolniło. Od środy nie mogłam przestać śpiewać, podśpiewywać, mruczeć 💫😁 dopiero dzisiaj się trochę wyciszyło samo. Wspaniałe uczucie taka wolność, frywolność, radość. Śpiewanie jest magiczne💫😊 I magią jest to, co robisz na naszych spotkaniach i chcę tego więcej! Masz ogromny dar. Dziękuję ❤”

   „To jest dla mnie początek, zaczynam być swoim głosem. Dziękuję Ci, że stworzyłaś bezpieczną i autentyczną przestrzeń do bycia sobą, do wytrząsania i do lania tych wodospadów siebie.”

   Sesje śpiewu z Natalią są dla mnie ważnym elementem dbania o siebie. Na początku naszych spotkań zadziwiało mnie, że przy Natalii potrafię się tak odważyć, otworzyć i zaśpiewać mocnym głosem, a jak jestem sama ze sobą, mój głos brzmi dużo słabiej, to mnie demotywuje i szybko rezygnuję. Spotykamy się regularnie od roku. W tym czasie poczułam się pewniej także podczas śpiewania w domu, a także w obcności kilku przyjaciół. Czuję, że coraz bardziej rozumiem mój głos i mam do niego coraz więcej zaufania. Niedawno poczułam, że chcę nagrać utwory, które śpiewam. Tym marzeniem zaskoczyłam sama siebie. Do tej pory nie sądziłam, nigdy że kiedykolwiek się na to odważę. Cieszę się, że mogę liczyć na wsparcie Natalii w tym nowym emocjonującym dla mnie przedsięwzięciu.

   Jako 5-letnie dziecko zablokowałam się jeżeli chodzi o śpiewanie, chociaż uwielbiam muzykę. Niecałe dwa lata temu postanowiłam coś z tym zrobić i zapisałam się na indywidualne lekcje stacjonarne w Warszawie jednak jak to czasem w życiu bywa, nastąpiły zmiany, przeprowadziłam się na małą wieś i nie miałam możliwości kontynuowania lekcji. Moja nauczycielka nie prowadziła lekcji online. Szukałam miejsca gdzie mogę dalej kontynuować naukę i zobaczyłam ogłoszenie Natalii o darmowej lekcji śpiewu/emisji głosu prowadzonej właśnie online i się zapisałam. Później wykupiłam pakiet 12 zajęć i to był dla mnie strzał w dziesiątkę. Natalia pomagała mi i wyjaśniała wiele kwestii odnośnie śpiewania, które mnie nurtowały. Lekcje były z domu, co mi bardzo odpowiadało. Jedną z ważnych rzeczy, które odkryłam w tym czasie jest to, że nie znam tekstów piosenek, a raczej nie uczę się ich, ponieważ zawsze mogę zrzucić winę na to, że nie znam tekstu, a nie na to, że mi nie wszyło wykonanie. Taki tam strach przed porażką. Dzisiaj miałam ostatnią lekcję i rozpoczynam kolejny rozdział jeżeli chodzi o śpiewanie, tzn. naukę tekstów i zabawę śpiewem, bo profesjonalną piosenkarką nie zamierzam być, ale śpiewać uwielbiam 😃

   O mnie

   Jestem partnerką od 9 lat i od 5 lat Mamą. Dzielę się z kobietami praktyczną wiedzą jak usłyszeć swój wewnętrzny głos i odróżnić go od narzuconych wcześniej schematów. Jestem cały czas w procesie. Jako psycholog i terapeutka, pracuję z tematami: relacje, wyrażanie siebie, rodzicielstwo, trauma. Trzymam przestrzeń dla Twojej manifestacji siebie i dbam o to, żebyś doświadczyła eksplozji tego kim jesteś.

   Jako że mam także wykształcenie śpiewaczki operowej oraz aktorki, pracuję także ze śpiewającymi kobietami. Jeśli chcesz doświadczyć swobodnej ekspresji, odważyć się i podzielić swoim głosem ze swiatem zapraszam do kontaktu.

   Zorganizowałam dwukrotnie wydarzenie pt. Transformująca Moc Głosu. Jest to konferencja online, poświęcona głosowi, która inspiruje do podążania za wewnętrznym głosem. Proprowadziłam w obu edycjach 28 rozmów z wspaniałymi Istotami, które podzieliły się swoim doświadczeniem i czuciem tematu głosu, kobiecości, rozwoju osobistego, powrotu do czucia w ciele, a także transformacji tego co w naszym cieniu.