Narodziny do życia!

Transformujący proces, w którym sięgniesz po swoją esencję

👑 Chcesz usłyszeć i poczuć siebie i mówić na głos swoją prawdę?👑

 

👑 Chcesz wyjść z od dawna niewygodnych ram👑

 

i doświadczyć działania ze swojej esencji?

 

👑 Chcesz być tą, która niesie pochodnię dla siebie i dla innych?👑

👑👑👑

 

Jesteś w dobrym miejscu!

Obecnie Kobiety, które zdecydowały się sięgnąć po siebie i narodzić się na nowo, są już zanurzone w procesie.

W tej chwili bramy do procesu są zamknięte.

Zapisz się na mój voiceletter,

 

by doświadczyć procesu podczas nadchodzącej edycji.

.

znasz to?

 • dużo już pracujesz nad sobą, lecz nadal nie widzisz spektakularnych rezulatów
 • masz ogromną wiedzę, lecz nadal jeszcze nie wszystko płynie tak jak byś tego chciała i przede wszystkim: czemu kosztuje Cię tyle energii?
 • czujesz, że masz światu ogrom do zaoferowania, ale nie realizujesz swoich wizji na pełnej mocy
 • czujesz, że wyprzedzasz swoje czasy, widzisz i czujesz więcej niż Twoje otoczenie i nie znajdujesz zrozumienia wśród ludzi wokół
 • często czujesz się jak emocjonalno-energetyczna bomba zamknięta w zgłaszającym swoje potrzeby ciele
 • czujesz, że Twój głos jest ważny i chcesz poczuć odwagę, by go otwarcie wyrażać

 

 

Wspaniała Kobieto, zapraszam Cię na proces po siebie, po swój głos i swoje 100% życia w życiu. Teraz jest czas na działanie, teraz jest czas na wejście na orbitę głębi. Teraz jest czas, by uwolnić się od ograniczeń i być w pełni sobą, tworzyć, działać, budzić siebie i swoje otoczenie do życia!

Wiem, że świat Cię potrzebuje, a jeszcze bardziej wiem, że Ty potrzebujesz siebie, by żyć naprawdę na pełnej mocy.

Wypełnij zgłoszenie i dołącz do grona kobiet – pionierek, które zdecydowały przejawić i ucieleśnić  swoim życiu to, po co tu przybyły.

Proces, przez który Cię przeprowadzę jest intensywny i głęboki. To nie jest inspiracja, to zapalnie i wspólne przejście przez dżunglę schematów, przekonań i emocji, po siebie, a więc po wszystko!

Zgłoszenia przyjmuję indywidualnie

 

udział w tym procesie zmieni Twoje życie

W tym procesie ujęłam wszystkie elementy, które zmieniły i nadal zmieniają moje życie, na wszystkich możliwych poziomach. poczujesz się jak nowonarodzona. Poczujesz jak energia znów płynie w złotych korytach rzek Twojego Jestestwa. Narodzisz się do życia w pełnym jego znaczeniu. Przywrócisz sobie zdolność czucia, decydowania i kreowania życia tak, jak chcesz i zgodnie ze swoim powołaniem. Ten proces da Ci narzędzia do tego, by ucieleśnić, uziemić i zmanifestować to, o czym już dawno marzysz, ale nie odważasz się zrealizować.

Na czym polega udział w procesie?

Spotykamy się raz w tygodniu  na około 2 godzinną sesję video live poprzez zoom. To będzie serce procesu. To tam będziemy przechodzić każda z samą sobą, a jednak wspólnie, przez proces odradzania się na nowo. Od stóp do głów! Dodatkowo będziemy w kontakcie między sesjami. Bonusem w procesie, będą przygotowane przeze mnie materiały audio i video poszerzające Twoje doświadczenie i głębokie rozumienie treści procesu, a także gruntują szerokie pojmowanie Twojego istnienia oraz manifestowania Twojej prawdy. Ten proces wyniesie Twoją transformację na poziom TURBO. Jest wiele świetnych i głębokich procesów, po które możesz sięgnąć. Ten sięga głębiej, bo aż do samej istoty czyli Twojej esencji. Poprzez zamkniętą grupę na facebooku, będziemy przez cały czas w żywym kontakcie. Tam będziemy eksplorować i wyrażać siebie. Moim zadaniem jest przewodnictwo, towarzyszenia oraz dostarczanie Tobie takich konkretnych impulsów, które będą służyć maksymalnemu poszerzaniu pola Twojej prawdy oraz Twojej prawdziwej wielkości.

Liczba uczestniczek jest ograniczona. Proces jest tylko dla kobiet.

Podczas procesu nauczysz się:

 

 • wzmacniać swój świat wewnętrzy, tak, by był dla Ciebie na pierwszym miejscu – potrzbujesz tego, by realizować Twoje najśmielsze i najgłębsze wizje i projekty
 • rozpoznawać, nazywać i transformować swoje schematy i ograniczające Cię przekonania
 • działać i decydować w tu i teraz
 • użyć ten wyjątkowy czasie globalnej zmiany na świecie, by usłyszeć siebie samą i narodzić się na nowo
 • uwalniać blokady i ożywiać pozamrażane w Tobie obszary, pod którymi schowane są Twoje skarby, Twoja moc, Twoje dary
 • podążać za swoim pełnym mądrości wewnętrznym głosem, a nie za schematem. Doświadczysz otwierania się przed Tobą bram do jakości i doświadczeń, które Cię naprawdę karmią
 • słuchać swojego wewnętrznego głosu i wyrażać go publicznie, szczególnie jeśli wszyscy myślą inaczej
 • ucieleśniać powód Twojego istnienia na ziemi, w tym ciele i w tym czasie i tym miejscu, by przyciągnąć ludzi, dla których tu jesteś i którzy rezonują z Tobą na głębokim poziomie. Prywatnie i zawodowo.

„Czas przyjąć swoją moc i objąć jej ogrom, by działać zgodnie z Twoim wewnętrznym głosem”

Natalia Nalezińska

W procesie korzystamy z następujących technik i narzędzi:

 

transformująca praca z ciałem (sekwencje wytrząsania oraz konkretne praktyki uwalniające od schematów, sięganie po moc oddechu, sięganie po moc głosu), pogłębianie czucia, doświadczanie swojej istoty, konkretna weryfikacja i nazywanie schematów wzmacnianie instynktów i poszerzanie swojego pola oraz transformacja ograniczających przekonań.

To jest ogromna szansa, by obudzić Twoją intuicję i wewnętrzny głos,

zacząć bezwarunkowo za nim podążać i wyrażać go stojąc mocno stopami na ziemi.

Jeśli zdecydujesz się pójść po siebie,

wiem, że cały wszechświat będzie Cię gigantycznie wspierał w Twoich działaniach.

 

Co na Ciebie czeka:

9 video-sesji na żywo trwające ok. 2h

moja intensywna i żywa obecność w grupie na facebooku przez 9 tygodni

Sesja indywidualna 1-1

konkretne narzędzia do pracy z przekonaniami, schematami i emocjami

Zgłoszenia przyjmuję indywidualnie, zarezerwuj termin na rozmowę wstępną.

   Oto co mówią o procesie uczestniczki poprzednich edycji:

   „To jest pierwszy kurs, w którym odważyłam się na ruch mimo włączonej kamery. Pozwoliłam sobie także, na przechodzenie tego procesu po swojemu, w swoim tempie i bez oczekiwań do samej siebie. Cieszę się, że po prostu mogłam być, taka jaka jestem.”

   Po sesji z Tobą czuję się napełniona i bliżej siebie niż przed. Wiem co chcę robić i jak chcę się czuć pracując. Dziękuję ❤️

   „To jest dla mnie początek, zaczynam być swoim głosem. Dziękuję Ci, że stworzyłaś bezpieczną i autentyczną przestrzeń do bycia sobą, do wytrząsania i do lania tych wodospadów siebie.”

   „Natalia kocham to, że „pierdolisz książki, czytanie, zgłębianie teoretyczne” i idziesz i robisz. Ja jako kapha (ajurwedyczna stałość, stabilność, lenistwo, osadzenie, uziemienie) z ciazacym brzuchem, z ciężkimi piersiami i ciężka głową pełną myśli, racjonalizacji i krytyka wewnętrznego podziwiam Cię ogromnie za to, że wstajesz i działasz. Nie masz słowa – szukasz go. Pokazujesz, gestykulujesz, płoniesz i – pewnie wiesz, jak ciężko kogoś tym „przekonać”, ty nie przekonujesz, Ty zapalasz. Szczerze mówiąc tak mi siebie żal, że już nie będę się z Wami spotykać raz na tydzień… Chciałabym być w stałym kręgu wytrzasajacych się.”

   BONUSY

   2-godzinnych praktycznych sesji live

   60 min. sesja 1-1 tylko dla Ciebie

   transformujących tygodni z kobietami, które idą po WSZYSTKO

   podążaj za swoim wewnętrznym głosem, powołaniem i instyktami

   bez żadnych ALE!

   O mnie

   Chcę pełnej wolności dla siebie, dla siebie i jeszcze raz dla siebie, bo wiem, że kiedy jestem wolna, to szanuję wolność każdej i napotkanej istoty. Chcę wolności wyrażania siebie i wolności wyboru dla wszystkich istot. Kwestionuję, wpuszczam w ciało i rozpuszczam niesłużące mi schematy, przekonania i przyzwyczajenia. Z tą różnicą, że w każdą zmianę zabieram SIEBIE.  Z wielką czułością dbam o to, by zmiana była trwała i mogła zostać przez nas zintegrowana. Jestem w nieustannym procesie, który warstwa po warstwie uwalnia mnie od ograniczeń, które hamują mnie w byciu sobą. Pracuję przede wszystkim z kobietami poprzez ciało, psyche i głos – moje trzy główne drogi transformacji. Wiem, że każdy z nas jest tu po coś i ma coś ważnego do powiedzenia i do zrobienia. W procesach, które prowadzę, odświeżamy połączenie z wewnętrznym głosem, który wie kim i po co tu jesteś.

   Z tematów bardziej przyziemnych: jestem partnerką, Mamą małych-wielkich dzieci, psychologiem, terapeutką systemową oraz terapeutką psychotraumy. Przez jakiś czas byłam śpiewaczką operową i aktorką. Dziś śpiewam codziennie dla siebie i dla moich najbliższysz. Sięgam po głos jak po moją osobistą, dla mnie przygotowaną medycynę. Moja droga na ziemi rozpoczęła się zupełnym dopasowaniem do otaczającej mnie rzeczywistości, do potrzeb innych ludzi, do zaistniałych warunków. Przebyłam drogę od nieświadomego spełniania oczekiwań innych, zgubienia i rezygnacji z mojego JA, do działania dla siebie i ze sobą. Jestem w miejscu, w którym wiem, że nie wrócę już do tego, co mi nie służy. Ten stan to: radykalne NIE wobec tego, by ktokolwiek lub cokolwiek decydowało za mnie o mnie, oraz radykalne TAK wobec siebie, swojego potencjału, swojej wrażliwości, bycia sobą po swojemu. Jestem na drodze do wolności i nieustannego poszerzania swojego pola i za każdym zakrętem (również życiowym) dostaję jej jeszcze więcej. Moja pojemność na czucie i doświadczanie jest coraz większa.  Jeśli ja mogę to Ty też!

   „To co myśli głowa, to zbiór tego co przyjęliśmy z zewnątrz. Warto nawiązać kontakt z tym co jest naprawdę Twoje”
   Natalia Nalezińska

   Twoje korzyści z procesu:

    

   Twoja korzyść – Proces w grupie wyjątkowych Kobiet

   Wątpliwości, a także ciężar wszelkich tematów tabu, tracą swoją hamującą nas moc, kiedy konfrontujemy się z nimi w bezpiecznej i autentycznej przestrzeni i obecności kobiet, które są w swoim procesie tak jak i Ty.  Spotkasz kobiety zdecydowane na siebie.  Zrobisz znaczący krok ku prawdziwej wolności. Świadkowanie sobie wzajemnie, podczas procesu, jest tym, czego brakuje nam już od bardzo dawna wśród kobiet. W tym procesie doświadczysz wyjątkowego współbycia, które wzmacnia, poszerza i transformuje. Twój proces  porusza wszystkie kobiety w grupie i wszystkie procesy kobiet z grupy poruszają w Tobie miejsca, do których sama być może nie dotarłabyś tak szybko lub tak głęboko. 

   Twoja Korzyść – Wielka Głębia

   Przyjrzymy się dokładniej tematowi traum. Wszyscy je mamy i dobrze jest czuć i rozumieć czym jest trauma i jak ją rozpoznać i zmienić powtarzający się  scenariusz wydarzeń. Otwierającą rolę, gra tutaj praca z ciałem, ono nosi w sobie zapis całej Twojej przeszłości.  Wszystko co zastygło w bezruchu, zacisnęło się, lub zeszło pod powierzchnię czucia, może wrócić do przepływu i rozszerzyć się poza zasięg Twojego umysłu. Roznieć swój płomień w sobie. Jesteś tu, by dokonać rzeczy wielkich i tworzyć dziś świat jutra.

    

   Twoja korzyść – wyjątkowa kombinacja Eksploracji ciała z pracą z  głosem wewnętrznym i słyszalnym

   Łączę pracę z ciałem zaczerpniętą od moich nauczycielek: Ilan Stephani – embodiment, powrót do instynktów, droga energii, wytrząsanie oraz Lucia von Fürstenberg-Maoz – manifestacja, moc głosu, radykalne wybieranie SIEBIE ponad wszystko. Czerpię także z mojego doświadczenia w pracy na scenie oraz z zebranej przez lata wiedzy i praktyki terapeutycznej, ze szczególnym uwzględnieniem tematu pracy z traumą – czyli odłączeniem kontaktu z wybranymi częściami siebie.  Ta kombinacja jest jak podróż rakietą do siebie samej. Ćwiczenia i praktyki, które proponuję są efektywne i sprawią, że doświadczysz poszerzania się siebie w sobie.

   Twoja korzyść – wysoki poziom energii + wibrujące żywotnością ciało

   Wchodząc w proces i w moje pole doświadczasz połączenia z Twoją mocą w sobie. Mój głos poprowadzi Cię w przestrzeń transformacji. Będę Cię ciągle i na nowo zapraszać do zrobienia kolejnego kroku do siebie i ze sobą do świata. A także, byś z rezygnacji i pasywnej postawy odważyła się wejść w działanie w zgodzie ze sobą. Jeśli jesteś na zupełnie odwrotnym biegunie, czyli przemęczona swoim perfekcjonizmem oraz niemożnością usiedzenia w miejscu, także znajdziesz odpowiedzi w tematach, które nurtują Cię już od dawna. Jesteś jedyna w swoim rodzaju, a świat Cię potrzebuje. Teraz.

    

   „Mamy wiele głosów w sobie, warto podążać za tym, który prowadzi Cię do Twojej esencji”
   Natalia Nalezińska

   Dlaczego ten proces jest absolutnie wyjątkowy?

   Ten proces, kataplutuje Cię do Twojej esencji. Kiedy się z nią połączysz, doświadczysz manifestacji i ucieleśnienia Twoich najgłębszych wizji. A także poczujesz w sobie siłę do jej realizacji. Żyjemy w bardzo intensywnym czasie; dzięki dostępnym na wyciągnięcie triggerom, mamy możliwość odbić się od nich jak od trampoliny i połączyć się ze swoim wewnętrznym głosem oraz realizować zgodne z nim wizje, marzenia i plany, a tym samym kreować taki świat, w jakim wszystkim będzie się dobrze żyło. Ty i ja nieprzypadkowo jesteśmy właśnie teraz, w tym czasie i w tym miejscu. Stare systemy i struktury się rozpadają, powstaje przestrzeń na czucie i bycie. To jest umiejętność przyszłości!!!

   To jest ogromna szansa, by obudzić Twoją intuicję i wewnętrzny głos, zacząć bezwarunkowo za nim podążać i wyrażać go stojąc mocno stopami na ziemi. Jeśli zdecydujesz się pójść po siebie, wiem, że cały wszechświat będzie Cię gigantycznie wspierał w Twoich działaniach.

    

   W tym procesie wysadzimy w powietrze ostatnie Twoje hamujące przekonania,

   byś mogła w pełni zrealizować swoją wizję, dzieląc się nią ze światem.

   Ten proces zmieni Twoje życie, a jego wartość jest bezcenna.

   Co na Ciebie czeka:

   9 video-sesji na żywo trwające ok. 2h

   moja intensywna i żywa obecność w grupie na facebooku przez 9 tygodni

   Sesja indywidualna 1-1

   konkretne narzędzia do pracy z przekonaniami, schematami i emocjami

   Zgłoszenia przyjmuję indywidualnie