Konferencja online
2020/2021

Transformująca
Moc

Głosu

Zatrzymaj się.

Zanurz się w nowym źródle
opartym na doświadczeniu i czuciu.
Poznaj najodważniejsze przewodniczki i przewodników.
Poznaj przemieniającą moc mówienia swojej prawdy na głos!

Wywiad tygodnia:

Olga Szwajgier. Acha… 🙂 Olga w tej rozmowie, swoim głosem karmi nas słowami pełnymi radości i zachwytu nad swoją, Twoją i moją – doskonałością. W tym wywiadzie słychać jak ważny jest akcent i jak ważne jest słowo. Natomiast oddech jest błogością i miłością Stwórcy w nas. Tę rozmowę trudno jest opisać własnymi słowami, bo konkretne cytaty zostają w uchu i sercu na dobre i nie da się przeformułować – przynajmniej ja tak mam. Oto niektóre z nich: „Błąd jest arcymistrzem rozwoju” „Jak dasz sobie to dasz innym” „…bo głos się nie starzeje” „Bóg dziadostwa nie tworzy, szkoda nas, żeby się o tym nie dowiedzieć” Zapraszam, po obejrzeniu tego wywiadu nie da się już go odzobaczyć. Słowa zostaną w Tobie na lata, jeśli się na nie otworzysz. 

Konferencja TMG 2020/2021

Rozmowy powstałe podczas konferencji, poruszają te części w nas, które obecnie najbardziej tęsknią, by zostać zauważone i przyłączone do naszego JA. Pozwól sobie zanurzyć się w tych osobistych spotkaniach, które wniosą wartość czucia i bycia. Treść tej konferencji to autentyczne i głębokie poruszenie zarówno dla rozmówców jak i dla Ciebie, kiedy świadkujesz temu doświadczeniu.

Wywiad z Olgą dostępny w sklepie tylko do 3.12. do północy:

Podwójny pakiet konferencyjny to:

  • Wszystkie wywiady dostępne są w wersji video oraz audio
  • 28 rozmów z praktykami z dziedzin: śpiewu, psychologlii, tworzenia muzyki, uzdrawiania dźwiękiem, terapii, pracy z wewnętrznym dzieckiem, uwalniania głosu, muzykoterapii i arteterapii, transformujących procesów rozwojowych, pracy z oddechem, pracy z traumą
  •  W tym jednym miejscu możesz spotkać wielu przewodników. Pozwól sobie ich poznać. Być może z kimś zarezonujesz

Będzie to idealne spotkanie z tematem głosu na jesienno-zimowy czas. Zaparzysz sobie rozgrzewającą herbatę i pozwolisz sobie wślizgnąć się pod koc, lub odprężyć się w wannie słuchając rozmów o głosie, czuciu i transformacji.

Wywiady przeprowadziłam między innymi:
Anetą Łastik   Olgą Szwajgier   Esterą Saraswati   Klaudyną Lew Lewandowską   Magdaleną Gulda   Agatą Bargiel  Olgą Lidią Kozłowską   Kasią Pakosą   Samią Mandragora   Magdaleną Szpilką    Gayą Bożek   Basią Ciemięga   

Goście, których zaprosiłam, zgadzając się na rozmowę ze mną, dali nam wszystkim w prezencie swój czas i podzielili się swoim, przez lata zebranym doświadczeniem. Cieszę się ogromnie, że poszłam za sobą i stworzyłam przestrzeń do szczerej rozmowy. W większości przypadków spotkanie na wywiad jest pierwszym naszym spotkaniem ever, więc jeśli czuć z niej porozumienie i bliskość, to właśnie dlatego, że wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni. I jeśli otworzymy się na siebie samych, to otwieramy się także na siebie nawzajem.

 

Konferencja Transformująca Moc Głosu, zarówno jej pierwsza jak i druga edycja, są moim autorskim pomysłem. Całość przygotowałam z głębokiej tęsknoty, za spotkaniem się z ludźmi, których praca i holistyczne podejście do tematu głosu jest mi bliskie. Konsekwencją mojego pójścia za moim pragnieniem jest 28 godzinnych wywiadów, które poruszają mnie, więc bardzo możliwe, że i Ciebie.