fbpx

Konferencja online luty 2021

Transformująca
Moc

Głosu

Zatrzymaj się. Zanurz się w nowym źródle
wiedzy o sobie. Poznaj przemieniającą moc
dźwięku!

Doświadcz poruszenia…

Rozmowy z tej edycji poruszają te części w nas, które obecnie najbardziej tęsknią, by zostać zauważone i przyłączone do naszego JA. Każdy człowiek jest naszym lustrem, pozwól sobie przejrzeć się w oczach moich gości i moich, by głębiej poczuć siebie.

k

Zapisz się!

Codziennie o godzinie 12:00 otrzymasz email z opisem 3-ch wywiadów oraz link dostępu do konferencji. 

Każdego dnia konferencji o godzinie 12:00 w południe będę publikować wywiady z bieżącego dnia.

Zatrzymaj się!

Odetchnij. Usłysz otwartym sercem treści, dotykające Twojej najczulszej struktury. Daj sobie możliwość poznania holistycznych metod odnajdywania nowych dróg do siebie.

Poznaj nas w żywej, autentycznej rozmowie.

Wszytko online!

Każdy wywiad będzie dostępny bezpłatnie przez 24h.

Jeśli chcesz przedłużyć dostęp na rok i wesprzeć kolejne edycje konferencji – wykup dostęp!

Konferencja
Transformująca Moc Głosu

Konferencja to ponad 3 miesiące pracy, zamkniętej w formie 12 rozmów. Każda z nich to Twój krok do siebie. Zrób go dziś. Nie czekaj na idealny czas – stwórz go dla siebie teraz! Zobacz, co na Ciebie czeka w czasie tych kilku dni Konferencji!

Goście i opisy wywiadów:

Katarzyna opowiada nam swoją historię, w której zmieniła swoją ścieżkę zawodową. Była to decyzja opierająca się na słuchaniu sygnałów z ciała i podążania za wewnętrznym głosem. Rozmowa z Kasią działa kojąco i inspiruje do tego, żeby podążać za tym co sprawia nam przyjemność i zacząć się tym dzielić z innymi. Okazuje się, że jeśli stworzymy przestrzeń w naszym życiu dla tych działań, które nas karmią, które nas przyciągają, wszystko zaczyna się samo układać, tak jak ma być. Nagle okazuje się, że jeśli wsłuchamy się w siebie i swoje potrzeby i pójdziemy za tym co nas woła w głębi serca, możemy działać z lekkością. Kasia opowiada nam także jak łączenie się w grupy pomaga nam pozostać ze sobą w kontakcie i podążać za tym co nas mocno kręci. Poruszamy również ważny aspekt jakim jest samodyscyplina, a może raczej struktura. Usłyszysz o tym, jak ją oswoić po to, by czuć się prawdziwie wolnym. Usłysz osobiste podpowiedzi, pełne zrozumienia i ciepła jak oswoić strukturę i dbanie o regularność, by służyły Twojemu wzrastaniu i zapewniały przestrzeń na spontaniczność. Jeśli rozważasz zmianę na polu zawodowym, lub chcesz rozwinąć na dobre swoje działania w ukochanej dziedzinie, w tej rozmowie znajdziesz ku temu morze inspiracji oraz konkretów.

Ta rozmowa odkodowuje dla nas temat czucia. Żyjemy kolektywnie mocno w świecie mentalnym, pomijając w dużej mierze ciało emocjonalne. Historia każdego z nas zawiera w sobie momenty, w których nasze czucie było oceniane, lub nie dostawało akceptującej przestrzeni. Aleksandra dzieli się z nami, swoim powrotem do czucia. Opowiada o tym, jak wejść na drogę czucia oraz o tym, jak wspierać siebie w tym procesie z zewnątrz i od wewnątrz. Czy robić to samemu czy zadbać o czyjąś obecność. Z tej rozmowy płynie ogrom ciepła i zrozumienia dla stanów nieczucia lub niepełnego czucia, w których większości jeszcze tkwimy. Aleksandra pięknie inspiruje i daje nadzieję, że warto zaufać sobie na nowo i wracać do czucia w swoim tempie. Jeśli gdzieś w sercu odzywa się u Ciebie tęsknota za czuciem, ta rozmowa jest właśnie dla Ciebie.

Rozmowa z Dorotą wprowadza nas w przestrzeń uzdrawiania dźwiękiem, a konkretniej – głosem. Dorota wprowadza nas w sposób pracy głosem, do którego zaprowadziła ją ciekawość i chęć dowiedzenia się więcej. Każde działanie z połączenia z wibracją najwyższej miłości jest w intencji najwyższego dobra dla nas wszystkich. Z tą intencją Dorota daje nam doświadczyć próbki tego jak pracuje głosem. Możemy zatem doświadczyć działania dźwięku na nasze ciało i duszę. Mamy wybór do czego się dostrajamy i warto tego wyboru dokonywać świadomie. To jakim tonem mówisz do siebie ma znaczenie. Zapraszam szczególnie wszystkich, którzy czują w sobie otwartość i wrażliwość na dźwięk.

Transformacja potrzebuje się zadziać na poziomie ciała, duszy i umysłu. W ciele mamy zapisaną całą naszą historię. Rozwój i powrót do siebie to jest proces, który potrzebuje czasu, a także wewnętrznej decyzji, że naprawdę chcę powrócić do siebie. Proces każdego z nas będzie przebiegał inaczej, w swoim właściwym dla siebie tempie. Dodatkowo, podczas przepracowywania konkretnych tematów, życie weryfikuje nasze zmiany, po to by mogły się w nas umocnić. Warto słuchać wtedy głosu z ciała. Ważnym aspektem w zbliżaniu się do siebie jest odpuszczenie kontroli. Usłyszysz o tańcach duszy, które są pięknym rozwojowym doświadczeniem uwolnienia właśnie od kontroli. Gaya w swojej holistycznej pracy warsztatowej i indywidualnej czerpie, między innymi z szamanizmu syberyjskiego, gimnastyki słowiańskiej oraz z doświadczeń licznych podróży do krajów Azji. Zapraszam do tej inspirującej rozmowy szczególnie mocno tych wszystkich, którzy czują tęsknotę za czuciem swoich korzeni.

Wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni i możemy wykreować wszystko co chcemy, jeśli działamy z poczucia pełni i w zgodzie z prawami wszechświata.
Dźwięk jest kluczem do wszystkiego, bo wszystko jest wszystkim. Jesteśmy wzajemnie dla siebie mikrotonami istnienia. Dźwięk jest i był zawsze i bezsprzecznie nas porusza, czy się na to zgadzamy czy nie. Dźwięk jest konkretny, fizyczny, logiczny i tworzy swoje geometryczne, powtarzalne wzory, które można zobaczyć. Sylwia dzieli się z nami swoim osobistym odkryciem uniwersalnej prawdy. Wszystko jest częstotliwością, wszystko ma naturę falową. Ogromnie inspirujący wywiad, który zbliża nas bardzo konkretnie do tego kim i czym jesteśmy. Sylwia bardzo prostym językiem wprowadza nas w bardzo głębokie aspekty ciała, duchowości, świata materialnego. Ta rozmowa jest zaproszeniem do przyjrzenia się temu co jakim darem jest życie i jakim dźwięk, a więc i głos jest ogromnym potencjałem.

Oddech jest życiem. Jeśli oddychanie jest bezwarunkowe, to czy ja mam w życie w swoich rękach czy to ono ma mnie? Jeśli tak spojrzymy na życie, zmienia się zupełnie nasza percepcja. Takie spojrzenie inspiruje do odczuwania pokory i wdzięczności za życie oraz do poszukiwania odpowiedzi kim/czym jestem? W pełnej spokoju rozmowie zgłębiamy temat tego czym jest wolność i przejawianie się. Poruszamy temat odpowiedzialności za kreację, za słowo, za intencję. Konrad nas pięknie inspiruje do powrotu do natury, do pierwotnych i naturalnych przejawów życia. Są one kluczem do ponownego połączenia się z kwintesencją tego czym jesteśmy, a także drogą do uwolnienia od schematów i niesłużących nam struktur. Ta rozmowa jest szczególnie interesująca dla osób, które w głosie, w dźwięku i w życiu szukają głębszych znaczeń.

Kasia i Monika tworzą wyjątkowe spotkania, które nazywają śpiewaniem terapeutycznym. Pokazują, że śpiewanie może być formą terapii, a już na pewno może być jej wspaniałym dopełnieniem. Bo możemy naprawdę wiele zrozumieć i ogarnąć umysłem, ale zazwyczaj najtrudniej jest nam poczuć to, co jest do poczucia. Śpiew kontaktuje nas z czuciem wyjątkowo głęboko. Słowa wyśpiewane, wzmocnione melodią, która porusza serce i całe ciało, działa na nas dużo głębiej, niż słowa wypowiedzenie. Śpiew może nas skontaktować na głębokim poziomie z tym, co gdzieś sobie egzystuje pod płaszczem funkcjonowania w codzienności, i prawie nigdy nie dochodzi do głosu. Śpiewanie w grupie, daje poczucie wspólnoty i umożliwia doświadczanie wielogłosowości, a także wielobarwności uczuć, które są głęboko w nas. Zapraszam na ten wywiad szczególnie te osoby, które porusza śpiew własny lub cudzy. Które doświadczają lub chciałyby doświadczyć przepływu pieśni przez ich ciało i duszę.

Czy musimy wracać do dzieciństwa, żeby uwolnić się od schematów? Czy musimy to wszystko jeszcze raz przeżyć? Wracać do siebie można na różne sposoby, ale jeśli się swoich przeżyć nie puści przez ciało to te tematy ciągle na nowo wracają. A jak się je w końcu przepuści, to otwiera się zupełnie nowa pojemność na czucie. Siebie, swoich bliskich dorosłych i dzieci. Magdalena opowiada nam bardzo osobiście swoją historię wracania do czucia. Dzieli się z nami tym czym było dla niej uzdrawianie matczynej rany oraz tym, że nasze wewnętrzne dziecko potrzebuje, żeby uznać to czego doświadczyło. Szczególnie to czego nie było mu wolno. Z tej rozmowy płynie zachwycająca szczerość, otwartość i głębia. Już samo posłuchanie może być bardzo poruszające. Zapraszam do wysłuchania tej rozmowy szczególnie rodziców.

Kobiecy cykl jest we wszystkich jej fazach, skarbnicą wiedzy o nas samych. Również nasz głos jako część nas, podlega prawom cykliczności. Z Kasią rozmawiamy o właśnie o kobiecej cykliczności. Nasze życie nie dzieli się tylko na dni kiedy mamy miesiączkę i na dni kiedy jej nie mamy. W kobiecym cyklu dzieje się dużo więcej. Mieści się w niej cała paleta emocji i wszystkie pory roku. To w jakim momencie cyklu jesteśmy ma wpływ na nasz nastrój, nasze emocje, a także na to, jak się czuje nasze ciało. Zatem ma wpływ także nasz głos. W tej rozmowie poświęcamy dużo przestrzeni temu, przez jakie fazy energetyczno-emocjonalne przechodzimy jako kobiety, by lepiej rozumieć nasze potrzeby w poszczególnych fazach cyklu. Nasz głos jest integralną częścią naszego ciała i duszy. Zatem i on podlega naszej cyklicznej naturze. Kasia opowiada nam o projekcie „Ta która płynie”, którego jest inicjatorką i trzyma przestrzeń do eksploracji cyklu miesięcznego przeplatanej pieśniami ludowymi. Zapraszam do wysłuchania zarówno kobiety jak i mężczyzn, bo i o was pamiętamy w naszej rozmowie.

Trema. Każdy z nas jej doświadcza podczas wystąpień. Magdalena rozświetla nam ten temat i przybliża nam sposoby na to jak oswoić tremę i skupić się na tym co chcemy przekazać. Oprócz tremy poruszamy także temat spełniania oczekiwań w pracy na przykładzie pracy na scenie i nie tylko. Rozmawiamy także o złości i jej wyrażaniu. Magdalena dzieli się z nami swoim sposobem na jej uwalnianie. Każdy z nas ma głos i my sami siebie możemy własnym głosem uzdrawiać i otulać. Magdalena podpowiada nam praktycznie także jak znaleźć swój dźwięk bazowy, który wszyscy możemy w siebie odnaleźć. Zapraszam serdecznie wszystkich, którzy chcą się zbliżyć do swojego głosu, a także są ciekawi opowieści ze świata teatru operowego.

Z Samią rozmawiamy o wspólnocie. O otwieraniu się w sobie na dzielenie się tym co wewnątrz nas żywe i o pozwalaniu sobie na wspólne bycie z tym co jest. Bez dawania nieproszonych rad oraz bez odpływania w swoje triggery. W tej rozmowie nie usłyszysz wyidealizowanej wizji, wioski pełnej wsparcia i wspólnotowego bycia. Usłyszysz natomiast inspiracje do zrobienia pierwszego kroku do doświadczenia wspólnoty z tym co masz. Jak w tych relacjach, w których już jesteś, możesz poczuć więcej ducha wspólnoty. Samia dzieli się z nami tym jaką piękną inspiracją są dla nas dzieci, które mają jeszcze mocny kontakt z czuciem i z jego intensywnością. Poruszamy także wspólnego przeżywania ważnych momentów w życiu. Tych radosnych i smutnych, mówimy o tym, że ważne jest zarówno spotkanie z tym co ciężkie i trudne i przeżycie tego, jaki celebrowanie, świętowanie i doświadczanie lekkości. Zapraszam do wysłuchania tej rozmowy szczególnie tych, którzy tęsknią za tym, by doświadczyć bycia autentycznym i emocjonalnie nagim przez bliskie nam osoby.

Naturalna ekspresja i dawanie sobie na nią przestrzeni, mają uzdrawiającą moc. Dominika opowiada nam o swoich doświadczeniach w pracy Arteterapeutki. Dzieli się z nami także swoją osobistą historią, z której nauczyła się słuchać i rozumieć głos własnego ciała. Rozmawiamy o tym, jak ważne jest to, aby pozwolić sobie na ekspresję emocji, tych z kiedyś i tych z teraz. Może to być głos, taniec lub malarstwo. W tej rozmowie usłyszysz o alternatywnym sposobie wracania do zdrowia, a także radzenia sobie z przewlekłym bólem. Poznajemy także strukturę 7 kroków, z którą Dominika pracuje na warsztatach. Zapraszam do wysłuchania tej rozmowy szczególnie, jeśli Twoje ciało mocno zgłasza swój sprzeciw w formie przewlekłych dolegliwości bólowych lub innego rodzaju dyskomfortu. W tej rozmowie usłyszysz inspirację do tego, by sięgnąć po ekspresję przez sztukę i przenieść się do tu i teraz.

Dni Konferencji

Rozmówców

godzin nagrań!

Kubków kawy wypitej przy pracy🥰 całego zespołu

Dołącz do nas – zapisz się na Konferencję!

Tworzę Konferencję, bo wierzę, że każdy z nas zasługuje na bycie SOBĄ

Przeprowadzam kobiety przez transformujące procesy, w których  odnajdują siebie, swoją ekspresję, swój głos, a efekcie odważają się na to, by budować swoje życie z lekkością i w głębokiej szczerości z samą sobą. Podczas procesu uwalniamy nasze ciała i umysły od ograniczających schematów i przekonań. Tworzymy przestrzeń do eksplozji tego kim jesteś. Uwalniamy procesy twórcze. Fundamentem mojej pracy jest spotkanie w prawdzie. Nazywamy zapisy z przeszłości w naszym ciele i otrząsamy się ze stanu zamrożenia.

Zobacz jak było w październiku

Pierwsza edycja Konferencji przyciągnęła ponad pół tysiąca osób! Wiele z nich dotknęło prawdy o sobie, o swoim wewnętrznym dziecku, o doświadczeniu bycia wysłuchaną w trakcie słuchania naszych rozmów.  

Musimy zacząć świadomie posługiwac się dźwiękiem.
To są nasze narzędzia do stwarzania, kreowania naszej rzeczywistości.

~ Gosia Luberda, prelegentka Konferencji 2020

Zobacz co dla Ciebie przygotowałyśmy

Opis warunków konferencji

Kiedy będą publikowane nagrania?

Każdego dnia konferencji o godzinie 12:00 CET otrzymasz link dostępu do 3ch nagrań wraz z ich opisem na adres mailowy wskazany przy zapisie. Nagrania będą dostępne bezpłatnie przez 24 h. czyli do godziny 12:00 w południe dnia następnego. 
Jeśli któregoś dnia nie otrzymasz maila, napisz do mnie:

kontakt@natalianalezinska.pl

Nie mogę oglądać w godzinę emisji, czy będzie powtórka?

TAK! Nagrania będą dla Ciebie dostępne bezpłatnie przez 24 h od publikacji. Czyli codziennie od godziny 12:00 do godziny 12:00 następnego dnia. Jeśli chcesz przedłużyć dostęp do nagrań, możesz wykupić nieogranicznoy dostęp na cały rok – KUP TUTAJ

Chciałabym otrzymać nagranie na dłużej, czy będzie to możliwe?

TAK! W trakcie trwania konferencji możesz wykupić dostęp na cały rok i wracać do wywiadów kiedy tylko chcesz. Wspierasz tym samym ten projekt oraz moją pracę. Chcę KUPIĆ!

Potrzebuję faktury, mogę ją otrzymać?

Jeśli chcesz otrzymać fakturę, wyślij wiadomość na adres: kontakt@natalianalezinska.pl

Jestem zagubiona, nie pracuje głosem i nie wiem czy konferencja o głosie jest dla mnie?

Osoby zaproszone do wywiadów na co dzień pracują w kontakcie i bliskiej relacji z ludźmi. Pracują z głosem słyszalnym, z głosem wewnętrznym, a także w obszarach głębokiego rozwoju osobistego. To, co przekazują w swoich wystąpieniach, może pomóc Ci usłyszeć swój wewnętrzny głos i znaleźć drogę rozwoju osobistego i zawodowego. Opisy dołączone do każdego wywiadu, pomogą Ci się zorientować który wywiad będzie dla Ciebie interesujący.

WAŻNE

Podczas Konferencji poruszamy ważne tematy. Tematy pracy nad sobą, pracy z traumą. Niektóre z nich mogą poruszyć w Tobie dawno niedotykane struny. PAMIĘTAJ, że Konferencja ma charakter inspirujący i informujący, nie jest w stanie zastąpić porady lekarza lub/i specjalisty.

Weź odpowiedzialność za proces, w który wchodzisz, słuchając nagrań. Jeśli poczujesz, że słuchane treści w tym momencie Cię przerastają, z uważnością na siebie odpuść i nie zmuszaj się. Bądź w kontakcie ze sobą.

Konferencja jest przestrzenią dla swobodnej transformacji głosu i emocji. Zależy nam na atmosferze w szacunku do siebie oraz na wolności słowa i poglądów. Każdy odpowiada za wypowiadane własne słowa, a każdy uczestnik odpowiada za wywołane przez słowa własne poruszenie. 

Obrazy użyte w oprawie graficznej: